Ve středu 17. června se členové žákovského parlamentu vydali do Zoo Praha. Tento výlet byl odměnou za jejich celoroční práci a aktivní zapojení do života školy – během celého školního roku přicházeli s nápady, podíleli se na organizaci školních akcí a pomáhali zlepšovat školní prostředí pro své spolužáky.
V zoologické zahradě si užili den plný zážitků i poznávání. Měli možnost pozorovat řadu zajímavých zvířat, navštívit oblíbené pavilony a společně strávit čas v krásném a příjemném prostředí.
Děkujeme všem členům žákovského parlamentu za jejich zodpovědnou práci, ochotu pomáhat a reprezentovat naši školu. Věříme, že si svůj zasloužený výlet užili a odnesli si z něj spoustu hezkých vzpomínek.
Koordinátorka Lucie Ředinová a Barbora Hájková